Wszystkich Seniorów serdecznie zapraszamy na najbliższe zajęcia w Klubie Seniora „Na Obszarach”, ul. Krausa 40 (parafia MB Fatimskiej Komorowice Obszary).

Zajęcia manualne z Panią Marzeną Wołek

27.02.2018  (wtorek), godz. 10.00 – 12.00

01.03.2018  (czwartek), godz. 10.00 – 12.00

Zajęcia komputerowe

08.03.2018  (czwartek), godz. 15.00 – 17.00

Etiuda teatralna

5 marca o godz. 11.00 zapraszamy na niezwykłe wydarzenie artystyczne. Uczestnicy zajęć teatralnych z Panią Krystyną Pryszczyk aktorką Teatru Polskiego w Bielsku-Białej wystawią przygotowana podczas zajęć „Etiudę teatralną”. Zapraszamy!

***

Placówka mieści się w profesjonalnie wyremontowanej i zaaranżowanej sali na terenie Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Komorowiach Obszarach. Otwarcie nowej placówki dla seniorów, było możliwe dzięki ks. dr. Janowi Durajowi, proboszczowi parafii Matki Bożej Fatimskiej w Komorowicach Obszarach, który przekazał na potrzeby klubu przestronne pomieszczenie. Natomiast dzięki sponsorom oraz ludziom dobrej woli wyremontowano sale oraz zakupiono stylowe meble. W Klubie Seniora „Na Obszarach”, bo taką nieoficjalną nazwę zyskał już sobie klub, będą organizowane spotkania integracyjne oraz projekty aktywizujące dla seniorów.