W dniach 10-18 września w Porębie odbędzie się „JURA SENIOR FESTIVAL”. Festiwal skierowany jest do seniorów w wieku 50+ z terenu województwa śląskiego, a do konkursu mogą zgłosić się soliści, duety, zespoły wokalne oraz zespoły wokalno-instrumentalne.

 

Wystarczy wysłać zgłoszenie, zdjęcie uczestnika oraz nagrany filmik z prezentacją muzyczną (jakość nagrania nie może podlegać obróbce studyjnej). Zebrane materiały należy przesłać na adres e-mail: stowarzyszeniestudioart@gmail.com

W tym roku, z uwagi na panującą sytuację związaną z COVID-19, festiwal odbędzie się formie on-line, a gala laureatów zaplanowana jest „na żywo” w dniu 18 września 2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie..

Festiwal składa się z kilku etapów – w pierwszej kolejności uczestnicy wysyłają zgłoszenie, filmik z prezentacją muzyczną oraz zdjęcie do 10 września 2020 r, następnie zostaną wybrani półfinaliści, których oceni i wyłoni laureatów komisja jury składająca się z gwiazd śląskiej sceny muzycznej: Mariusz Kalaga, Grzegorz Poloczek, Jacek Silski.

Patronat Honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem festiwalu i kartą zgłoszeń, które znajdują się na stronie: