Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej w imieniu bielskiego Urzędu Miasta zaprasza wszystkich seniorów naszej Diecezji na Dni seniora, których inauguracja będzie miała miejsce 28 września 2020 r na terenie miasta Bielska-Białej.

W związku z sytuacją epidemiczną obchody będą miały bardzo skromny charakter, niemniej jednak dla wszystkich zainteresowanych przygotowano szereg wydarzeń.

Z pośród wielu atrakcji seniorzy będą mogli skorzystać z zajęć nordik walking oraz spotkać się i pospacerować po mieście z doktorem Jackiem Proszykiem. Ponieważ na uczestnictwo w spotkaniu obowiązują zapisy, których można dokonać pod numerem telefonu 33 497 14 92, ważna będzie kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do złożenia oświadczenia o stanie zdrowia, które mogą znaleźć na stronie internetowej organizatora.

W sobotę i niedzielę na platformie VOD Teatru Polskiego będzie dostępne przedstawienie „Sześć wcieleń Jana Piszczyka”. Na stronie  www.seniorzybielsko.pl znajdą się dwa kody aktywujące do pobrania, na każdy dzień oddzielnie.  Proszę więc o śledzenie zamieszczonych informacji.

PLAKAT_projekt