Rodzina Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej zadeklarowała już wsparcie dla pierwszej syryjskiej rodziny. Deklaracja pomocy była możliwa dzięki wpłatom wielu ofiarodawców na specjalne konto pomocowe Caritas diecezjalnej. Przyłącz się do Rodziny Caritas. To działa!
Rodzina Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej gromadzi na specjalnym koncie nawet najdrobniejsze i jednorazowe wpłaty od osób chcących wesprzeć dzieło pomocy rodzinom syryjskim, które pozostały na miejscu konfliktu, np.: w Aleppo.
Wszystkie małe i duże wpłaty, które wpłyną na konto Pekao 56 1240 1170 1111 0010 4950 6791, Caritas diecezjalna deklaruje w imieniu wszystkich Ofiarodawców, jako jeden podmiot – jedna rodzina, na pomoc w portalu www.rodzinarodzinie.caritas.pl.
Dzięki Waszej pomocy mogliśmy, po niespełna dwóch tygodniach, zadeklarować półroczne wsparcie w wysokości 510 zł miesięcznie dla pierwszej syryjskej rodziny.
Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zadeklarować pomoc dla drugiej rodziny.
Chcesz włączyć się do akcji Caritas Polska „Rodzina Rodzinie” a nie możesz zadeklarować stałych wpłat? Może chcesz przekazać jednorazową wpłatę na ten cel?
Dołącz do Rodziny Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej! Razem możemy wesprzeć konkretną rodzinę z Aleppo!
To działa!