08.12. 2023 r. na zakończenie zajęć z Teatroterapii w ramach projektu Aktywni+, Kluby zaprezentowały, w sali Klubu „Best” na Złotych Łanach, przygotowane przez siebie spektakle. Klub Seniora „Pod Magnolią” przedstawił spektakl „Nasza klasa”, a Klub Seniora „Na Obszarach” spektakl „U lekarza”. W spektaklach była dawka humoru, ale też pozytywne przesłanie. Seniorki – aktorki, pomimo ogromnej tremy zaprezentowały się wspaniale i przyjęte były wielkimi brawami. Pomiędzy spektaklami dwukrotnie zaprezentowały się Beskidzkie Silverki z energią i wprawą prezentując pokaz mody dla Seniorek młodych duchem.

Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz osób starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.