W listopadzie i grudniu w Klubach, w ramach programu Aktywni+, odbywały się zajęcia pod nazwą „Ocalić od zapomnienia”, w których uczestniczyli Seniorzy i młodzież. Do Klubu „Pod Magnolią przychodziła grupa wolontariuszy z Koła Wolontariatu Caritas przy Zespole Szkół Gastronomicznych w Bielsku – Białej. Młodzież w rozmowach z Seniorami dowiadywała się jak wyglądało życie przed laty. Efektem tych rozmów było powstanie albumu ze zdjęciami oraz z wywiadami z Seniorami.

Na ostatnim spotkaniu pokoleń miało miejsce wspólne pieczenie ciasteczek, w czasie którego nastąpiła wzajemna wymiana przepisów.

Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz osób starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.