W tygodniu przedświątecznym, 19.12.2023 r. w Klubie Seniora Caritas „Pod Magnolią”, a 21.12.2023 r. w Klubie Seniora Caritas „Na Obszarach”  miały miejsce spotkania integracyjne kończące realizację projektu „Nie jesteś sam 2.0” dotowanego przez Gminę Bielsko – Biała w ramach programu „Aktywizacja i integracja osób starszych”.
Wszystkie przewidziane w projekcie zajęcia odbyły się zgodnie z planem i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników  Seniorów, dając im poczucie zadowolenia. Ponieważ spotkania odbywały się krótko przed Bożym Narodzeniem miały charakter wigilijny. Uczestnicy dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia, wśród których były też takie żeby w przyszłym roku można się było nadal spotykać na ciekawych i rozwijających zajęciach.