19 listopada seniorzy z Klubu Seniora pod Magnolią oraz z Klubu Seniora na Obszarach uczestniczyli w Spotkaniach z kulturą i sztuką z projektu Aktywni+ pod nazwą „Jesteśmy sobie potrzebni 3.0”. W ramach zajęć wysłuchali przepięknego koncertu Anny Rusowicz w bielskim Cavatina Hall.
Ania Rusowicz to artystka eksplorująca. Od skocznego big-bitu, przez hippisowskie manifesty, po romantyczne ballady – repertuar wokalny Anny Rusowicz jest bogaty. Koncertem w Cavatina Hall wokalistka rozpoczęła świętowanie urodzin oraz promowanie nowego albumu. Zaprezentowane zostały nieopublikowane jeszcze utwory.

Seniorzy, jak i cała zgromadzona publika dała się porwać w tę wyjątkową podróż po big-bicie, znanych przebojach i nieznanych przestrzeniach.

Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz osób starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.