18 listopada balem z wodzirejem Seniorzy uroczyście zakończyli program ASOS realizowany w Klubie Seniora Pod Magnolią, który prowadzi Bielsko-Żywiecka Caritas.

Podczas po projektowego spotkania Senior z pasją – emerytura to nie nuda, zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystej kolacji, konkursach i zabawie z wodzirejem. We wspaniałej, szampańskiej, niemalże karnawałowej zabawie, bawili się seniorzy, pracownicy Klubu Seniora i wolontariusze Caritas wspierający działalność Klubu. Energii, zaangażowania i radości mogliby pozazdrościć naszym Seniorom nastolatkowie!

Spotkanie kończyło realizację programu ASOS w Klubie Seniora Pod Magnolią, który działa pod egidą Caritas Diecezjalnej przy u. Wyspiańskiego 33. Oczywiście zajęcia w Klubie Seniora trwają nadal. Klub zaprasza Seniorów codziennie w godz. 8.00 do 14.00. Organizowane są zajęcia plastyczne, komputerowe, ruchowe, warsztaty, spotkania, wycieczki oraz wyjścia do instytucji kultury. Seniorzy uczestniczą również w imprezach organizowanych przez Miasto Bielsko-Białą.

Zajęcia są finansowane z programu: