Seniorzy z Klubu Seniora Caritas „Na Obszarach” spotkali się z lekarzem rodzinnym. Pani Doktor mówiła o tym, jak zadbać o zdrowie w lecie.

Pani Doktor nawiązała do promieniowania UV, konieczności stosowania kremów z filtrem, o produkcji witaminy D3 w organizmie. Prelegentka mówiła również o istotnej roli nawodnienia organizmu i skutkach odwodnienia.

Była mowa o ochronie przed komarami i kleszczami a także czas na zadawanie pytań i wszelkie wyjaśnienia poruszanych zagadnień.

Na spotkanie przybyło 14 osób. Liczymy na drugie spotkanie z Panią Doktor, ze względu na duże zainteresowanie tematem.​

Zajęcia w Klubach Seniora Caritas dofinansowane są przez:

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych ASOS

oraz ze środków Miasta Bielska-Białej