Dom Seniora „Aura” w Wiśle, znajdujący się na terenie naszej diecezji, wyraża serdecznie podziękowania dla Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej za udzielone wsparcie i pomoc na rzecz podopiecznych tej placówki.

W Domu Seniora personel oraz specjaliści starannie wyselekcjonowani i dedykowani
do swoich zadań, zajmują się osobami starszymi zapewniając im komfortowy i godny pobyt. Celem ich pracy jest zapewnienie, by każdy z mieszkańców czuł się szanowany, wartościowy i potrzebny. Każdy podopieczny traktowany jest indywidualnie pod każdym względem i wobec każdego z nich realizowany jest indywidualny plan opieki.

W związku z sytuacją epidemiczną COVID 19, w ramach zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa, Caritas diecezjalna przekazała na rzecz podopiecznych Domu Seniora środki dezynfekcyjne, maseczki ochronne, rękawiczki oraz środki higieniczne. Seniorzy otrzymali również słodycze, by mogli choćby trochę osłodzić sobie czas spędzony w nowym dla nich miejscu.

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej dziękuje za wyrazy uznania i wzajemną współpracę, której owoce dostrzegane są w uśmiechu naszych seniorów.

Motto Domu Seniora „Aura”:

„Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”.

Beniamin Franklin